HuncaLife Üyelik Başvuru Formu

HuncaLife Temsilcisi Olmak

HUNCALIFE bünyesinde olmak;

HuncaLife ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız. HuncaLife, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur.

 

HuncaLife Temsilcisi Kimdir?

HuncaLife sistemine katılmış, HuncaLife ürünlerini kullanan ve tavsiye edip bu sistemden para kazanan serbest bir girişimcidir.

 

HuncaLife Sponsoru / Lideri Kimdir?

Sizi HuncaLife sistemine dahil eden kişiye verilen ünvandır. Örneğin; ‘X kişisi benim Liderim/Sponsorum.’

 

HuncaLife’da nasıl Temsilci olabilirim?

Bir HuncaLife Sponsoru aracılığı ile TC Kimlik Numaranızı vererek,

Resmi web sitemiz üzerinden HuncaLife Üyelik Başvuru Formu’nu doldurarak,

Müşteri Hizmetleri hattımızı arayıp, TC Kimlik Numaranızı vererek HuncaLife Temsilcisi olabilirsiniz.

*18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.

 

Temsilci kaydımı yaptım ne zaman çalışmaya başlayabilirim?

Sistemde kayıt oluşturduktan sonra Temsilciliğiniz aktif duruma gelir. Dilediğiniz zaman sipariş verip, çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

Temsilci olarak talep ettiğim Sponsor altında kayıt olabilir miyim?

HuncaLife Temsilcisi, kayıt sırasında talep ettiği Sponsor altına kayıt olabilir. Eğer Temsilci kayıtlarında mevcut Sponsoru yok ise, şirketin atadığı Sponsor altına kayıt olup faaliyetlerini sürdürebilir.

 

Sponsor değişikliği yapabilir miyim?

Sisteme kayıt olduktan sonra, 48 saat içerisinde Müşteri Hizmetleri departmanımıza başvurarak Sponsor değişikliğini gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Huncalife Şirket İlkeleri Kitapçığını inceleyiniz.

 

HuncaLife Temsilciliğimi nasıl iptal ettirebilirim?

Hiç sipariş verilmediği takdirde 2 ay, sipariş verildiği durumda ise 6 ay sonunda temsilciliğiniz sistem tarafından pasif duruma getirilir. Bu süreleri beklemek istemeyen Temsilcilerin, Müşteri Hizmetleri departmanına göndereceği yazılı istifa dilekçesi ile Temsilciliğine son verilebilir. Tekrardan HuncaLife sistemine dahil olmak istenirse 6 ay beklemek gerekmektedir.

 

HuncaLife Ürünlerini nasıl satın alabilirim?

Ürünlerimiz, HuncaLife Temsilcileri aracılığıyla satılmaktadır. Size en yakın bölgede bulunan HuncaLife Temsilcisi ile görüşerek, Müşteri olarak tüm siparişlerinizi ona verebilir ya da sistem üzerinden HuncaLife Temsilcisi olup ürünlerimizi %40 Kazanç Fırsatı ile satın alabilirsiniz.

 

Hemen HuncaLife Üyesi Ol

Lütfen Dikkat !
Aşağıdaki formu doldurarak, Huncalife üyeliği için Belirtilen bilgileri Kendi Rızanız ile verdiğinizi Kabul etmiş sayılırsınız.;
Aşağıdaki vermiş olduğunuz bilgiler, Sponsorumuz tarafından Huncalife resmi sitesi üzerinde Üyeliğinizi oluşturmak üzere kullanılacaktır..

1. T.C. Kimlik Numarası Adınıza Fatura kesilmesi için gereklidir. Doğum tarihi Doğrulanmayan Başvurular Aktif olmayacaktır.

2. Hediye Numune ve katalogların hatasız ulaşması için Adres Bilgilerinizi eksiksiz Doldurunuz.