HuncaLife Ücretli mi? Nasıl Kazanç Elde Edebiliriz?

TEMSİLCİ OLMAK İÇİN HERHANGİ BİR ÜCRET ÖDEMENİZE GEREK YOK. HUNCALİFE ÜYELİK ÜCRETSİZDİR.

Huncalife ile kaliteli, uygun fiyatlı ürünler kullanır, aracısız olarak doğrudan üretici bir firma ile çalışmanın kolaylığını yaşarsınız. Huncalife, tüm temsilcilerine eşit fırsatlar sunar, kendi emeğiniz ile doğru orantılı bir gelir sağlamanıza destek olur. Huncalife Türkiye’nin en çok kazandıran, devlet destekli, doğrudan satış derneği üyeliği bulunan tek Türk firmasıdır. Başvuru Formunu doldurduktan sonra en kısa zamanda size dönüş yapılır. Onayınız doğrultusunda Huncalife Temsilcisi olursunuz. Kota veya herhangi bir zorunluluk yoktur. Huncalife’a kayıt olmak için sağdaki başvuru formunu kullanabilirsiniz.

Huncalife Temsilcisi olduğunuzda üç şekilde para kazanırsınız.

 

  1. Kendi ürünlerinizi indirimli alarak tasarruf edersiniz.
  2. Satış yaparak %40 kar edersiniz.
  3. Ekip kurarak %4 den başlayıp %24 ulaşan kazanç planı sayesinde sınırsız kazançlar elde edersiniz.

 

Huncalife Temsilcisi olmak için formu doldurmanız yeterli.

 

 

* Sizde Huncalife fırsatlarında yararlanmak ve Huncalife kayıt olmak istiyorsanız. Üyelik formunu doldurup, Huncalife ın ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba deyin.

 

* Huncalife danışmanı olmak istemiyorum fakat ürünlerinizi satın almak istiyorum diyorsanız. Huncalife online iletişim formundaki mesaj bölümünden, Huncalife özel müşterisi olmak istiyorum başlığıyla bize mail atabilirsiniz.

 

* Huncalife kayıt formunu doldurduktan sonra sistem üzerinden sizlerle en kısa sürede iletişime geçilir. Bilgileriniz alınıp, üyeliğiniz yapıldıktan sonra telefonunuza gelen şifre ile online katalog ile anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kataloğunuz adresinize gönderilir.

 

* İster kişisel ihtiyaçlarınızı %40 fabrika fiyatından indirimli alabilir, isterseniz satış yapıp %40 kazanç elde edin. Tercih sizin! Tüm yakınlarınıza tavsiye edip, onları da üye yapabilir ve Huncalife’ın sınırsız kazançlarından yararlanıp, kariyer sahibi olabilirsiniz.

 

* Huncalife’ın tüm Kampanyalarını takip edebilmek için Huncalife Üyesi olmanız yeterlidir.

HUNCALİFE ÜYE OL

Günümüzün en eğlenceli para kazanma yöntemlerinden biri olan doğrudan satış yöntemi ile evinizde ailenize zaman ayırarak para kazanabilirsiniz.